Jan Kopeć

Prezes

jan.kopec@elsa.org.pl
+48 660 394 648

Maciej Janicki

Sekretarz Generalny

maciej.janicki@elsa.org.pl 
+48 603 335 175

Karol Szakiel

Skarbnik

karol.szakiel@elsa.org.pl 
+48 696 207 131

Michał Mioduszewski

Wiceprezes ds. STEP

Martyna Mucha

Wiceprezes ds. Działalności Naukowej

martyna.mucha@elsa.org.pl 
+48 509 921 364

Laura Straś

Wiceprezes ds. Seminariów i Konferencji

laura.stras@elsa.org.pl 
+48 668 165 906

Agnieszka Gaca

Wiceprezes ds. Marketingu

agnieszka.gaca@elsa.org.pl 
+48 509 915 867

Kamila Biedziak
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
kamila.biedziak@elsa.org.pl
+48 694 992 565
Maciej Szewczyk
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
maciej.szewczyk@elsa.org.pl
+48 727 924 572
Iga Klóskowska
Dyrektor ds. Public Relations
iga.kloskowska@elsa.org.pl
+48 663 077 716
Tomasz Bilski
Dyrektor ds. IT
tomasz.bilski@elsa.org.pl
+48 663 520 387
Michał Busse
Dyrektor ds. IT
michal.busse@elsa.org.pl
+48 695 276 961
Dariusz Stankiewicz
Dyrektor ds. Promocji i Produkcji
dariusz.stankiewicz@elsa.org.pl
+48 797 279 354
Angelika Krężel
Dyrektor ds. Kontaktów Międzynarodowych
angelika.krezel@elsa.org.pl
+48 607 289 062
Dorota Plewińska
Dyrektor ds. Programu Praw Człowieka
dorota.plewinska@elsa.org.pl
+48 516 741 069
Klaudia Cholewa
Dyrektor ds. Programu Prawo i Medycyna
klaudia.cholewa@elsa.org.pl
+48 609 185 799
Anna Wojciechowska
Dyrektor ds. International Focus Programme
anna.wojciechowska@elsa.org.pl
+48 606 805 502
Aleksandra Baranowska
Dyrektor ds. Komitetu Prawnego ELSA Poland
aleksandra.baranowska@elsa.org.pl
+48 886 677 932
Natalia Popiel
Dyrektor ds. Administracji Stowarzyszenia
natalia.popiel@elsa.org.pl
+48 513 574 310
Aleksandra Misiuk
Dyrektor ds. Grantów
aleksandra.misiuk@elsa.org.pl
+48 509 616 828
Marta Misiaszek
Dyrektor ds. Promocji Praktyk Krajowych
marta.misiaszek@elsa.org.pl
+48 798 345 245
Anna Sokołowska
Dyrektor ds. Programu Praktyk Krajowych
anna.sokolowska@elsa.org.pl
+48 505 905 214
Patrycja Kowalcze
Dyrektor ds. Moot Court
patrycja.kowalcze@elsa.org.pl
+48 608 550 678
Emilia Staniak
Dyrektor ds. Publikacji Naukowych
emilia.staniak@elsa.org.pl
+48 798 229 434
Mateusz Lipin
Dyrektor ds. Rozwoju Naukowego
mateusz.lipin@elsa.org.pl
+48 504 940 780
Radosław Smogóra
Dyrektor ds. Programu Akademickiego ELSA Poland
radoslaw.smogora@elsa.org.pl
+48
Marta Tomczak
Dyrektor ds. ELSA Law Channel
marta.tomczak@elsa.org.pl
+48 512 298 119
Martyna Krakowiak
Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych
martyna.krakowiak@elsa.org.pl
+48 728 195 663
Anna Rzepecka
Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych
anna.rzepecka@elsa.org.pl
+48 691 529 756
Krzysztof Stępień
Dyrektor ds. Badania Rynku
krzysztof.stepien@elsa.org.pl
+48 513 950 843
Adres do korespondencji:
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland,
Al. Stanów Zjednoczonych 72 m.30,
04-036 Warszawa

 

Dane do faktury:
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland,
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28,
00-927 Warszawa

NIP: 525-156-91-60