MDDP

 

facebook_ambasador3a

Studencie trzeciego lub czwartego roku prawa! ELSA Poland i MDDP szukają właśnie Ciebie! Rusza rekrutacja do programu ambasadorskiego na:

  • Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu;
  • Uniwersytecie Warszawskim;
  • Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie;
  • Uniwersytecie Jagiellońskim;
  • Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
  • Uniwersytecie Łódzkim.

Kogo szukamy?

Osób ambitnych i kreatywnych, zainteresowanych prawem podatkowym, prawem korporacyjnym, postępowaniem administracyjnym lub sądowym oraz prawem pracy.

 

Jakieś korzyści?

Wiele! W każdym semestrze zostanie wybrany najlepszy ambasador, którego nagrodzimy tabletem. Po zakończeniu programu, dobrze działający ambasadorzy dostaną propozycję odbycia płatnych letnich praktyk w MDDP. Każdy ambasador dostanie również referencje. Co więcej, w trakcie trwania programu, MDDP będzie się dzielić z ambasadorami swoją wiedzą zarówno w zakresie umiejętności miękkich, jak i zagadnień merytorycznych, którymi się na co dzień zajmuje w pracy. Dwa zjazdy ambasadorów zapewnią niezapomniane przeżycia i fajne znajomości z różnych miast.
Co robi taki ambasador?

Ambasador reprezentuje firmę na swojej uczelni. Co to oznacza w praktyce? Ambasador dzieli się z innymi studentami swoją wiedzą o MDDP, wspiera firmę w  zorganizowaniu i promocji  wydarzeń specjalnych na swojej uczelni, dzieli się swoimi pomysłami na to, co wspólnie firma i ambasador mogą zrobić na wydziale dla innych studentów prawa.
Brzmi dobrze?

Nie czekaj! Aplikuj! Nie musisz być członkiem ELSA, wystarczy, ze wypełnisz formularz oraz prześlesz swoje CV. Przed aplikowaniem zapoznaj się również z Regulaminem programu. Zgłoszenia oraz pytania możesz kierować na: ambasador.mddp@elsa.org.pl.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 25 października 2016 r.

  
O MDDP

 

Jesteśmy więksi niż Ci się wydaje

MDDP jest jedną z wiodących polskich firm doradczych świadczącą kompleksowe usługi w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Zatrudniamy ponad 250 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

 

Gdzie możesz znaleźć swoje miejsce

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego, której zespół liczy ponad 70 ekspertów, w tym doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. MDDP była wielokrotnie wyróżniana w rankingach firm doradztwa podatkowego, a jej partnerzy są uznawani za czołowych ekspertów w kraju w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych.

MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny model kancelarii prawnej, koncentrujący się na potrzebach biznesowych klienta. Oferuje najwyższą jakość usług prawniczych, opartych na połączeniu tradycyjnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz znajomości realiów współczesnego biznesu. Dzięki ścisłej współpracy z pozostałymi działami MDDP, zapewnia kompleksowe usługi doradcze niezbędne do prowadzenia biznesu.

Poznaj nas bliżej i śledź nasze profile na FB, LinkedIn oraz Twitterze:
www.facebook.com/mddp.kariera
www.linkedin.com/company/mddp
https://twitter.com/MDDP_Polska

 

 

Regulamin programu ambasadorskiego – [Regulamin Programu Ambasadorskiego MDDP.pdf]

Formularz zgłoszeniowy – [Formularz zgłoszeniowy program ambasadorski MDDP.doc]