Ogólnopolska Konferencja Podatkowa

                       

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa jest jednym z głównych projektów ELSA Poland, organizowanym przez nasze Stowarzyszenie już siedemnasty raz w dniach 3-4 listopada 2016 r.. Przez ten czas Konferencję odwiedziły tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Wydarzenie od lat corocznie wspierane jest przez takie instytucje jak Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

Siedemnasta edycja a tematów nadal wiele do poruszenia – dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na dwa atrakcyjne i bardzo aktualne temat. Pierwszego dnia (3 listopada 2016 r.) chcemy omówić zagadnienie cen transferowych, drugiego dnia (4 listopada 2016 r.) powracający problem klauzuli obejścia prawa podatkowego. Konferencję zamknie debata poświęcona wpływowi zmian w tym zakresie na działalność opodatkowanych podmiotów.

Konferencja daje możliwość poznania zarówno naukowego, jak i praktycznego spojrzenia na wskazane problemy, dzięki wystąpieniom profesjonalistów: uznanych wykładowców oraz praktyków. Dbamy jednak nie tylko o bierny rozwój naukowy studentów, ale też o czynny, dlatego zorganizujemy konkurs, którego zwycięzca zaprezentuje swoją pracę podczas wydarzenia. Dbając o ciągły rozwój wydarzenia, planujemy również organizację warsztatów o tematyce podatkowej. Taka formuła pozwala na dokładniejsze i bardziej praktyczne omówienie wybranych zagadnień i aktywizuje zainteresowanych studentów.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Po więcej informacji zapraszamy na http://okp.elsa.org.pl