Zarząd Krajowy 2016/2017



Prezes
Michał Łachecki
tel. +48 784 714 328
michal.lachecki@elsa.org.pl







Sekretarz Generalny
Karolina Partyka
tel. +48 535 075 992
karolina.partyka@elsa.org.pl






Skarbnik
Adela Gąsiorowska
tel. +48 604 303 322
adela.gasiorowska@elsa.org.pl






Wiceprezes ds.
Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk Studenckich (STEP)
Bartłomiej Kopciuch
tel. +48 509 367 705
bartlomiej.kopciuch@elsa.org.pl






Wiceprezes ds.
Działalności Naukowej (AA)
Alicja Okrucińska
tel. +48 503 946 111
alicja.okrucinska@elsa.org.pl






Wiceprezes ds.
Seminariów i Konferencji (S&C)
Anna Wiktorow
tel. +48 697 504 093
anna.wiktorow@elsa.org.pl






Wiceprezes ds.
Marketingu
Natalia Sałata
tel. +48 509 046 125
E-mail:
natalia.salata@elsa.org.pl









Dyrektorzy przy Zarządzie Krajowym 2016/2017


Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
Michał Miklaszewski
tel.: +48 697 705 505
michal.miklaszewski@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
Paulina Czarnomysa
tel.: +48 791 620 752
paulina.czarnomysa@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Public Relations
Krzysztof Rumpel
tel.: +48 515 254 083
krzysztof.rumpel@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Komputeryzacji i Informatyzacji
Tomasz Bilski
tel.: +48 663 520 387
tomasz.bilski@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Komputeryzacji i Informatyzacji
Przemysław Kłobus
tel.: +48 669 077 234
przemyslaw.klobus@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Promocji i Produkcji
Marta Pamuła
tel.: +48 668 425 853
marta.pamula@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Kontaktów Międzynarodowych
Martyna Jermalonek
tel.: +48 790 620 063
martyna.jermalonek@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Programu Praw Człowieka
Laura Straś
tel.: +48 668 165 906
laura.stras@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Moot Court
Konrad Korzeniowski
tel.: +48 510 878 601
konrad.korzeniowski@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Programu Prawo i Medycyna
Julia Jewgraf
tel.: +48 666 382 362
julia.jewgraf@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Programu Internations Focus Programme
Anna Zbrojska
tel.: +48 607 030 186
anna.zbrojska@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Programu Rozwoju Naukowego
Dorota Berg
tel.: +48 662 704 579
dorota.berg@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Publikacji Naukowej
Łukasz Strumian
tel.: +48 504 622 175
lukasz.strumian@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Grantów
Kamil Jedliński
tel.: +48 668 273 896
kamil.jedlinski@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych
Zuzanna Popielarz
tel.: +48 881 453 929
zuzanna.popielarz@elsa.org.pl

Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych
Alicja Rajpert
tel.: +48 665 863 086
alicja.rajpert@elsa.org.pl






Napisz do nas