Law Game§

Ogólnopolski Konkurs Law Games jest wspólnym przedsięwzięciem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland i kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Projekt powstał z myślą o studentach i absolwentach, którzy nie mają zbyt wielu okazji do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Dzięki Konkursowi młodzi adepci prawa mają okazję rozwiązać sprawy z zakresu prawa cywilnego, z którymi profesjonalni prawnicy mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Udział w Law Games jest wyjątkową szansą na postawienie pierwszych kroków na ścieżce prawniczej kariery.

W tym roku kierujemy Law Games przede wszystkim do studentów IV i V roku prawa oraz tych absolwentów prawa, którzy ukończyli studia maksymalnie 1 rok przed finałem Konkursu.

Eliminacje do Konkursu odbywają się online. Przeprowadzany w Internecie test, sprawdzający wiedzę z wielu dziedzin prawa, wyłoni finalistów, którzy spotkają się w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland, aby rozwiązać kazus przygotowany przez prawników tej firmy. Finaliści będą mogli wybrać kazus z zakresu:
– prawa konsumenckiego, prawa reklamy i prawo cywilnego, bądź
– prawa procesowego i prawa gospodarczego z elementami transakcji handlowych.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Oprócz nagrody głównej, jaką jest praktyka w Wierzbowski Eversheds Sutherland, przewidziane są także nagrody książkowe dla zwycięzców oraz drobne upominki dla wszystkich finalistów.

To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda praca w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce, zdobyć ciekawe doświadczenia, a dodatkowo wygrać cenne nagrody. Warto spróbować!

Rejestracja trwa do 12 czerwca.

Regulamin, rejestrację oraz więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej Konkursu: http://lawgames.elsa.org.pl/

Podziel się