Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ogólnopolska Konferencja Prawa Mediów Społecznościowych

Kwiecień 15

ELSA Olsztyn ma zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Prawa Mediów Społecznościowych, która odbędzie się dnia 15 kwietnia 2019 r.

Ogólnopolska Konferencja Prawo Mediów Społecznościowych jest jednym z nielicznych w Polsce projektów skupiającym się w pełni jedynie na prawnych aspektach portali społecznościowych.

Z całą pewnością wielu z nas, zarówno studentów, magistrów, doktorantów, praktyków korzysta z portali nieświadomie. Wszyscy jesteśmy nieustannie dominowani przez stosy powiadomień i każde z nas prowadzi drugie życie w sieci. Każdy z nas zadaje sobie również pytanie, gdzie są granice tego życia, na jak dużo można sobie pozwolić, jak prowadzić to życie w sieci bezpiecznie i czy w razie nieprzyjemności są podstawy prawne, żeby się bronić?

Konferencja ma na zadaniu wyjście naprzeciw wyzwaniom związanym z rozwojem prawa nowych technologii. Pozwoli skupić się na nieznanej jeszcze i niezgłębionej dziedzinie prawa. Pozwoli na spojrzenie krytycznym okiem zarówno na krajowe regulacje, nienadążające za stale rozwijającą się technologią, jak i na kwestie stosowania przestarzałego prawa do nowopowstałych stanów faktycznych.

Pierwsza edycja Konferencji będzie obfitowała w wiele tematów, które spędzają sen z powiek niejednemu praktykowi, dodatkowo zagwarantuje szansę wzięcia udziału w szkoleniu z możliwości marketingowych w sieci.

Panele eksperckie mamy nadzieję urozmaicić o panele studenckie, w związku z czym w najbliższym czasie zostanie ogłoszony nabór abstraktów.

Wszystkich zainteresowanych serdeczne zapraszamy już 15 kwietnia!

Informacje dotyczące naboru na abstrakty pojawią się już wkrótce.

Szczegóły

Data:
Kwiecień 15
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/387612168464868/

Organizator

ELSA Olsztyn
Strona internetowa:
olsztyn.elsa.org.pl

Miejsce

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Olsztyn, Polska + Google Map