Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ogólnopolskie Szkolenia Jesienne w Łodzi

Październik 11, 2018 - Październik 14, 2018

Ogólnopolskie Szkolenia Jesienne w „Reymontowskiej Ziemi Obiecanej”. Tak, tak ponownie zapraszamy Was do Łodzi, XIX- wiecznej kolebki marzeń o fortunie i sukcesie. W ten, mamy nadzieję niechłodny, październikowy weekend 12 –14 października nie może Was tu zabraknąć! Jak na OSJ przystało, czeka na Was ogromna dawka szkoleń, w końcu nauka to klucz do sukcesu oraz integracja z ELSowiczami z całej Polski, a ELSA Łódź zadba o to byście spędzili niezapomniany weekend.

Zapraszamy Was do Łodzi już 11 października – w tym dniu zorganizujemy Konferencję Planistyczną, która poprzedzi weekend szkoleniowy! #znowuwŁodzi

Reymontowska Ziemia Obiecana – Łódź, zwana również polskim Manchesterem lub najfajniejszym miastem w Polsce. Ciężko Wam w to uwierzyć i nadal przed oczami macie obraz szarych kamienic i wszechobecnych napisów na murach zrobionych przez kibiców klubów piłkarskich?

Nic bardziej mylnego! Przyjedź do Łodzi i w przerwie między szkoleniami zajrzyj na Księży Młyn, przejdź się Piotrkowską, dowiedz się czym jest Pasaż Róży oraz czy na Stacji Jednorożców faktycznie jest jednorożec. Spacer po Łodzi polecamy zakończyć w Manufakturze, dawnym imperium Izraela Poznańskiego, aktualnie największym centrum handlowo- usługowym w tej części Europy.

Szczegóły

Start:
Październik 11, 2018
Koniec:
Październik 14, 2018
Strona internetowa:
http://osj.elsa.org.pl

Organizator

ELSA Łódź

Miejsce

Wydział Prawa i Administracji UŁ
Kopcińskiego 8/12
Łódź, łódzkie Polska
Strona internetowa:
http://osj.elsa.org.pl