Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

VI Ogólnopolskie Dni Nauk Sądowych: “Muzyka a Prawo”

7 maja, 2019 - 8 maja, 2019

ELSA Opole wraz z kołem naukowym Ochrony Prawa Prywatnego i Własności Intelektualnej „Copyright” ma zaszczyt zaprosić Państwa na VI Ogólnopolskie Dni Nauk Sądowych: Muzyka a Prawo, które odbędą się dnia 7 maja 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.

Obecne wydarzenie jest szóstą edycją Ogólnopolskich Dni Nauk Sądowych organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA.

W tym roku uwagę odbiorcy pragniemy skupić na problematyce związanej z utworem muzycznym i jego ochronie przez obecnie obowiązujące regulacje prawne.
Coraz powszechniejsze stają się sprawy związane z nielegalnym wykorzystaniem cudzego utworu – plagiatem, z bezprawnym użyciem fragmentu wcześniej dokonanego nagrania tzw. samplingiem, jak również udostępnianiem utworu w sieci internetowej bez zgody autora.

➡️ Konferencja będzie się składać z dwóch paneli – studencki i doktorancki,
w związku z czym pragniemy ogłosić konkursu na wystąpienie podczas konferencji.

Następnego dnia tj. 8 maja 2019 r. po części teoretycznej planowana jest również część praktyczna w formie zajęć warsztatowych, które zostaną przeprowadzone przez praktyków i naukowców z różnych miast Polski.

#ODNS #OgólnopolskieDniNaukSądowych #ELSAOpole #ELSAPoland #muzyka #prawo

Szczegóły

Start:
7 maja, 2019
Koniec:
8 maja, 2019
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2529221133768317/

Miejsce

Uniwersytet Opolski

Organizator

ELSA Opole
Strona internetowa:
www.opole.elsa.org.pl