Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XIX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa „Podatki i Technologia”

Październik 18, 2018 - Październik 19, 2018

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa (OKP) jest jednym z głównych projektów ELSA Poland organizowanym przez nasze Stowarzyszenie już po raz dziewiętnasty. Przez ten czas Konferencję odwiedziły tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Wydarzenie od lat corocznie wspierane jest przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Współorganizatorem tegorocznej Konferencji została Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

W tym roku Ogólnopolska Konferencja Podatkowa odbędzie się w dniach 18 – 19 października. Pierwszego dnia wydarzenia w trzech panelach transmitowanych równolegle w Internecie, dotyczących odpowiednio opodatkowania transakcji kryptowalutami, opodatkowania digital economy oraz cyfrowej kontroli podatnika, postaramy się w gronie ekspertów oraz studentów prawa i kierunków biznesowych zdiagnozować największe bolączki polskiego systemu podatkowego i przewidzieć czekające go w przyszłości zmiany.

Drugiego dnia podkreślony zostanie iście ogólnopolski i praktyczny charakter projektu poprzez organizację w kilku ośrodkach akademickich cyklu warsztatów poświęconych przedmiotowej problematyce, podczas których studenci będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z praktykami, a także sprawdzić swoje umiejętności analityczne.

Szczegóły

Start:
Październik 18, 2018
Koniec:
Październik 19, 2018
Strona internetowa:
http://okp.elsa.org.pl/zapisy/

Organizator

ELSA Poland

Miejsce

Akademia Leona Koźmińskiego
Jagiellońska 57
Warszawa, Polska