was successfully added to your cart.

Aktualności

LX Walne Zebranie Delegatów 21-24 listopada 2019

By 3 grudnia, 2019 No Comments

LX Walne Zebranie Delegatów już za nami!

WZD to najwyższy organ naszego Stowarzyszenia. Tym razem zebranie odbyło się w dniach 21-24 listopada 2019 r. w Poznaniu. Hasłem towarzyszącym zostało #BimbąNaWZD – na cześć poznańskich zielonych tramwajów.

W trakcie obrad udzielono absolutorium Zarządu Krajowego kadencji 2018/19 oraz wybrano Sąd Koleżeński i Komisję Rewizyjną na rok 2020. Ponadto, 8 Grup Lokalnych (ELSA Poznań, Białystok, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Toruń, Warszawa) złożyło wniosek o otrzymanie odrębnej osobowości prawnej i uzyskały na to zgodę. Oznacza to, że mogą się ubiegać o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Gratulujemy!

Dziękujemy również Partnerom (Kancelaria Dentons, Stowarzyszenie Księgowych, PZU, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i Sponsorom (Cukiernia Poznańska, Coca Cola, Red Bull, Klunkry Wielkopolskie); Wasza pomoc była nieoceniona!

Podczas obrad wspieraliśmy także fundację Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” (G.I. Max) i “Opiekun Serca”. O bezpieczeństwo zatroszczyła się Grupa PZU – współorganizator konkursu pt. “Bezpieczna podróż bimbą na WZD”; dziękujemy za ufundowane nagrody.

Kolejne #perłoweWZD już 14-17.05.2020 r. w Lublinie. Do zobaczenia!