was successfully added to your cart.

KonkursyProjekty ELSA

Mistrzowie Mediacji 2020

By 27 lutego, 2020 No Comments

Wiesz czym są mediacje? Słyszałeś kiedyś o ADR? Albo o alternatywnych metodach rozwiązywania sporów? Konkurs Mistrzowie Mediacji jest właśnie dla Ciebie!

Mistrzowie Mediacji to konkurs, którego celem jest rozpowszechnienie idei mediacji jako formy polubownego rozwiązywania sporów, która pozwala wypracować satysfakcjonujące rozwiązania dla wszystkich stron konfliktu.

Kto może wziąć udział w Konkursie?

Uczestnikami Konkursu mogą być studenci prawa wyższych uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce oraz absolwenci prawa wyższych uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce, którzy przystąpili do egzaminu magisterskiego nie wcześniej niż 2 lata przed finałem Konkursu, zgłaszający swój udział jako drużyna licząca od 3 do 5 osób.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  1. Zadanie eliminacyjne polega na opracowaniu scenariusza mediacji w formie pisemnej z zakresu prawa gospodarczego lub handlowego na podstawie jednego z podanych stanów faktycznych.
    Kazus 1
    Kazus 2
    Kazus 3
  2. Podczas Finału trzy najlepsze drużyny przeprowadzą symulację postępowania mediacyjnego na podstawie prac stworzonych w pierwszym etapie. 

Termin nadsyłania zgłoszeń Waszych drużyn upływa 29 marca 2020 r., natomiast uroczysty Finał odbędzie się 28 kwietnia 2020 r. w Warszawie!

Na zwycięską drużynę czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz profesjonalne szkolenia z mediacji prowadzone przez Centrum Szkoleń Prawnych!

Zarejestruj swoją drużynę już dziś! Link do rejestracji

Bieżące informacje na temat Konkursu możecie znaleźć na wydarzeniu na Fecebooku!

Ogólnopolski Konkurs Mistrzowie Mediacji jest przedsięwzięciem organizowanym przez ELSA Poland przy wsparciu Centrum Szkoleń Prawnych.

Czy jesteście gotowi zostać Mistrzami Mediacji?

#ZostańMistrzemMediacji