Wspólnie z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mamy przyjemność zaprosić Was na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową „Prawo i Medycyna”! ⚖️ 💉

Ten sztandarowy projekt Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland odbędzie się w Łodzi 11 maja 2019 roku.

Tegoroczna edycja składa się z trzech paneli:
✅ Obowiązek szczepień
✅ Uregulowania prawne nowych technologii w medycynie
✅ Wyzwania prawne w medycynie

Konferencja skierowana jest do studentów z całej Polski, prawników, pracowników naukowych, teoretyków prawa, studentów prawa, studentów medycyny i pracowników branży medycznej. Poprzednie edycje, zarówno odbywające się na poziomie lokalnym, jak i ogólnopolskim cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów wydziałów prawa i medycyny, ale także wśród zaproszonych gości. Konferencja jest realizowana w ramach programu “Prawo i Medycyna” ELSA Poland, który ma na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat prawa medycznego oraz pogłębiania dialogu między środowiskami medyczno-prawniczymi.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zapisy ➡️ http://pim.elsa.org.pl/registration/

Zapraszamy także na stronę internetową wydarzenia: http://pim.elsa.org.pl/, na której na bieżąco będą pojawiać się informacje dotyczące Konferencji.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, więcej informacji wkrótce!
📅 Do zobaczenia 11 maja!