was successfully added to your cart.

AktualnościINDEXProjekty ELSA

Right2B Forum. Biznes oczami studentów

By 9 sierpnia, 2019 No Comments

2 make business turn right! To hasło towarzyszyło 50 członkom Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland z 13 miast, którzy w dniach 30 maja – 1 czerwca spotkali się w Warszawie, aby wziąć udział w projekcie Right2B Forum w całości poświęconemu odpowiedzialnemu prowadzeniu biznesu.

Dlaczego?

Celem projektu było stworzenie ogólnopolskiej platformy do dyskusji między młodymi ludźmi wchodzącymi na rynek pracy na temat poszanowania praw człowieka w biznesie. Wszystko odbywało się pod hasłem “2 make business turn right” pragniemy bowiem, aby wyniki projektu stały się początkiem rozmów z przedstawicielami młodych na temat przyszłości polskiego rynku pracy.

Jakie są rezultaty projektu?

Z poniższej broszury dowiesz się, co na temat działalności firm w obszarze społecznej odpowiedzialności myślą studenci oraz jakie mają oczekiwania wobec przedstawicieli sektora prywatnego. W dokumencie przedstawiony został przebieg całego Right2B Forum, aby w sposób kompleksowy zaprezentować poszczególne etapy prac, które doprowadziły do sformułowanych wniosków. 

Broszura: Right2B Forum. Biznes oczami studentów

Masz pytanie? Zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu:
Hubert Smoliński
email: hubert.smolinski@elsa.org.pl